Технології

Глава Apple відкрито розповів про головні розробки компанії

Тім Кук

Генеральний директор Apple Тім Кук зазвичай обходить стороною питання про плани компанії і майбутні продукти. Тому вкрай незвично, що в недавньому інтерв’ю він погодився поговорити на цю тему і розповів про три ключові для Apple напрямки.

Інтерв’ю з Тімом Куком було опубліковано ще 19 листопада цього року, але широкого поширення не отримало. У ньому репортер телеканалу KTLA річ ДеМуро поспілкувався з главою Apple на відкритті нового фірмового магазину Apple Store в Лос-Анджелесі. Він запитав про роздрібні магазини, улюблені пристрої, пандемію та нову програму самостійного ремонту техніки. Найцікавішою стала частина розмови, присвячена тому, чого чекати від Apple в майбутньому.

Читайте також:  Експерти: кількість атак хакерів на смартфони помітно зросла

На питання про те, в яких технологіях Apple найбільш зацікавлена і в якому напрямку рухається зараз, Тім Кук заявив, що в компанії дуже сконцентровані на доповненої реальності, штучному інтелекті і автономному водінні. За його словами, це зараз ключові технології, які вони мають намір використовувати різними способами.

“Звичайно, Apple завжди матиме next big thing”, – відповів Тім Кук на питання про те, чи варто чекати від Apple щось на зразок next big thing, маючи на увазі нову категорію продуктів.

У серпні цього року Марк Гурман з видання Bloomberg заявив, що Тім Кук точно залишиться на посаді глави Apple до 2025 року, запустивши перед своїм відходом нову категорію продуктів.