Технології

Apple випустила Android-програму для пошуку «шпигунських» AirTag

Apple AirTag

“Маячки” Apple AirTag замислювалися як зручний інструмент для пошуку зниклих речей, але вже не раз ставали героями кримінальних зведень.

Щоб убезпечити від стеження користувачів Android, чиї смартфони не можуть «спілкуватися» з трекерами купертинівського бренду безпосередньо, компанія випустила спеціальний додаток.

Tracker Detect

Після установки Tracker Detect користувачам операційної системи Android стає доступна функція сканування навколишнього простору на предмет присутності AirTag.

Якщо чужий аксесуар безперервно знаходиться біля користувача більше 10 хвилин, на смартфоні з’явиться повідомлення і пролунає звуковий сигнал. Після цього можна буде відстежити місце розташування трекера і отримати його серійний номер — наприклад, для звернення в правоохоронні органи.

Читайте також:  Дрон врятував людину із серцевим нападом

На відміну від штатного інструменту iOS, додаток Tracker Detect не може здійснювати пошук AirTag в автоматичному режимі — процедуру необхідно запускати вручну. Проте воно може виявитися корисним для пошуку сторонніх гаджетів в своїх речах або автомобілі.