Авто

Chevrolet зупинив виробництво Corvette через торнадо

GM

Компанія Chevrolet змушена призупинити виробництво суперкара Corvette C8 через кілька торнадо, що пройшли по американських штатах, в результаті яких загинули близько сотні людей.

Через природний катаклізм загорівся автозавод Bowling Green, розташований в Кентуккі. Саме на цьому підприємстві збирають нові корвети. За оцінками представників автовиробника, на відновлення серйозних пошкоджень піде близько тижня.

Серія торнадо пройшла в США в минулу суботу. Одним з постраждалих Штатів став Кентуккі, де розташований автозавод Chevrolet Bowling Green. Природний катаклізм зруйнував дах будівлі, уламки якої завалили один з входів у будівлю.

Читайте також:  Колишній головний інженер BMW M та Hyundai N йде на пенсію

Крім того, ураганний вітер пошкодив електропроводку, через що на підприємстві спалахнула пожежа. Більше тисячі співробітників заводу зуміли покинути будівлю неушкодженими, проте торнадо завдав значної шкоди Bowling Green.

За оцінками представників General Motors, на ремонт підприємства фахівцям буде потрібно не менше тижня. Службам належить відбудувати будівлю, а також відновити пошкоджену проводку.

Завдяки потужностям Bowling Green за перші десять місяців 2021 року продажі Chevrolet Corvette C8 зросли майже на 96 відсотків. У зв’язку з цим, простій підприємства обійдеться компанії в значну суму.

На початку лютого виробництво Chevrolet Corvette C8 зупиняли через брак комплектуючих. Тоді простий бізнес Bowling Green тривав близько двох тижнів.

Читайте також:  Представлений Mercedes-AMG G 63 з розгоном до сотні за 3,69 секунди

Джерело: Autonews.com