Авто

Mercedes-Benz стане еталоном для Lancia

Lancia

Бренд Lancia, який в структурі Stellantis поряд c Alfa Romeo і DS Automobiles виділений в “преміальний сегмент«, використовує стратегію Mercedes-Benz для “забезпечення довгострокового майбутнього всередині концерну”.

В першу чергу мова йде про підвищення рентабельності, а не обсягів виробництва, але, можливо, італійська марка запозичує у німців що-небудь ще. У найближче десятиліття Lancia випустить три нові моделі. Першим буде Ypsilon п’ятого покоління, за ним-компактний кросовер і хетчбек, причому обидва електричні. Можливо, під останнім варто розуміти наступника легендарної Delta.

Читайте також:  Porsche 911 отримав нову спецверсію

За словами гендиректора Lancia Луки Наполітано, еталоном для компанії стане Mercedes-Benz, точніше, стратегія, якої дотримується німецький виробник. Насправді план розвитку “Мерседеса”, представлений в 2020-му, складається з шести пунктів, але Наполітано поки виділив тільки один — зростання рентабельності через оптимізацію каналів продажів, перегляд обсягів виробництва і ціноутворення.

Це, на думку керівництва Lancia, “забезпечить марки довгострокове майбутнє всередині Stellantis”, а також допоможе бренду вийти на міжнародні ринки.

Інші п’ять пунктів стратегії Mercedes-Benz – це “розкіш як складова частина продукту”; розвиток довгострокових відносин з клієнтом і збільшення числа повторних покупок (через підписки і оновлення функціональності “по повітрю”); агресивна стратегія електрифікації та програмного забезпечення (Stellatis частково її вже реалізує); скорочення постійних і змінних витрат; а також розвиток суббрендів AMG, Maybach, G і EQ.

Читайте також:  Jaguar хоче поставити на паузу розробку нових автомобілів, і ось чому

Згідно з планом, в найближчі десять років Lancia “запустить” три нові моделі. Першим, в 2024 році, з’явиться Ypsilon наступного, п’ятого покоління. Зараз це єдина модель марки, та й вона продається тільки в Італії.

Новий хетчбек отримав версії з гібридною і повністю електричною силовою установкою. Потім в лінійку додадуть кросовер і ще один хетчбек, причому обидва будуть на електротязі. Останній-це швидше за все відроджена Delta, про яку сам Наполітано говорив у жовтні

Джерело: Automotive News Europe