Технології

Трекер Apple AirTag почали використовувати для угону машин

Apple AirTag

Канадська поліція повідомила, що трекеру для пошуку втрачених предметів Apple AirTag знайшли нове несподіване застосування. З його допомогою зловмисники придумали новий спосіб викрадати дорогі автомобілі.

Apple AirTag служить для того, щоб знаходити щось втрачене-домашніх тварин, Ключі, велосипеди і багато іншого. Все, до чого можна прикріпити спеціальний брелок, потім вийде знайти за допомогою фірмового мобільного додатку «Локатор». Однак злодії знайшли» яблучному ” гаджету своє застосування.

Apple Air Tag на авто

Злочинна схема працює наступним чином. Автомобільні злодії розміщують пристрої Apple на дорогому автомобілі, який їм сподобався в місцях з інтенсивним рухом, таких як парковки біля торгових центрів і ресторанів.

Читайте також:  Австралійська поліція визначатиме зовнішність підозрюваних за ДНК

Потім за допомогою відстеження місця розташування вони з’ясовують, де живе власник дорогого авто. Якщо він залишив машину на доріжці біля будинку, а не загнав в гараж, то злодії можуть за допомогою підручних інструментів проникнути в автомобіль через дверцята водія або пасажира.

Усередині машини злочинці використовують електронний діагностичний пристрій, за допомогою якого змінюють Налаштування бортового комп’ютера, щоб машина прийняла їх ключ. Потім злодії викрадають зламане авто.

Поліція попереджає місцевих жителів, що їм треба уважніше стежити за своїми автомобілями, не залишати їх припаркованими просто біля будинку і встановити додаткові системи спостереження за прибудинковою територією.