Технології

Названі найпопулярніші бренди смартфонів у світі

Apple

Експерти аналітичної компанії Canalys оновили статистику світових поставок смартфонів за підсумками 3 кварталу 2021 року. Як з’ясувалося, навіть дефіцит напівпровідників не завадив деяким брендам поліпшити свої показники по відвантаженням фірмових гаджетів.

Згідно з джерелом, лідером рейтингу в кінці осені стала Samsung-компанія відвантажила 69,4 мільйона смартфонів. Незважаючи на 13-відсоткове падіння цього показника в порівнянні з минулим роком, вендор обійшов суперників: на його частку припадає 21% мобільного ринку.

На другій сходинці розмістилася Apple, яка поставила 49,2 мільйона пристроїв. Для американського виробника смартфонів третій квартал 2021-го закінчився з 14-відсотковим зростанням.

Читайте також:  Apple «відв'язала» скидання заблокованих iPhone від комп'ютера

Canalys

Третє місце у Xiaomi: частка китайської компанії на ринку смартфонів становить 14%. У п’ятірку лідерів також увійшли OPPO і vivo, що показали позитивну динаміку відвантажень і відвоювали по 11% кожна.

На думку аналітиків, Apple забезпечила собі приріст продажів за рахунок успіху серії iPhone 13. У планах компанії-збільшення кількості поставок у першій половині 2022-го на 30%. У наступному році Apple має намір продати більше 300 мільйонів мобільних пристроїв.