Технології

За рік користувачі витратили понад $135 мільярдів на мобільні програми

instagram twitter

Аналітики компанії App Annie підвели підсумки 2021 року, назвавши Найпопулярніші мобільні додатки в світі. Крім того, вони оцінили темпи завантажень, а також суму, яку користувачі смартфонів залишили по всьому світу в магазинах App Store, Google Play і на інших майданчиках.

Перші рядки рейтингу популярності зайняли відеосервіси. Найбільш монетизованою майданчиком стала платформа YouTube. Сумарна кількість завантажень мобільного софта з січня по листопад 2021-го зросла на 8%, досягнувши позначки в 140 мільярдів. Зросли і витрати користувачів, які оцінюються в $135 мільярдів — на 25% вище показників минулого року.

Крім того, експерти App Annie назвали виручку, яку принесли мобільні ігри — $90 мільярдів за підсумками 2021 року. У топ – 3 найпопулярніших тайтлів у світі увійшли Count Masters, Project Makeover і Bridge Race.

Читайте також:  Вчені: фітнес-трекери допомагають переважно лише багатим

Найбільшою кількістю завантажень відзначилася Індія (20%). На другій сходинці США (9%), а замикає трійку лідерів Бразилія (8%). Користувачі iOS витрачали більше коштів на покупку додатків, ніж власники Android-пристроїв: 65% проти 35%. Перший рядок за кількістю завантажень займає відеоредактор CapCut, за ним слідують індійський відеосервіс MX TakaTak і додаток для онлайн-торгівлі Meesho. У топ-10 увійшов месенджер Telegram, а також два VPN-сервісу: VPN Master і NightOwl VPN.

У топ-5 за витратами користувачів увійшли YouTube, Disney+, TikTok, HBO Max і Piccoma. Що стосується додатків з максимально високою активною щомісячною аудиторією, в цій дисципліні кращими були визнані Telegram, Instagram, Zoom, TikTok і Microsoft Office.