Авто

Audi підтвердила перехід суперкара R8 на електротягу

Audi R8

Те, що компанія Audi виношує плани замінити бензиновий суперкар R8 електромобілем, вже давно не секрет: чутки про це ходять як мінімум три роки.

Тепер цю інформацію можна вперше вважати офіційною, оскільки неминучий перехід середньомоторної моделі на електротягу підтвердила керівник відділу маркетингу підрозділу Audi Sport Лінда Курц. Але з одним важливим застереженням-ніяких термінів у Ауді поки немає, а процес може розтягнутися до кінця десятиліття.

Читайте також:  Geely та Renault можуть створити спільне підприємство

Як розповіла в інтерв’ю виданню Roadshow керівник відділу маркетингу спортивного підрозділу Audi Sport Лінда Курц, в майбутньому вся лінійка «заряджених» моделей Audi буде електрифікована — включаючи суперкар R8.

Конкретних термінів переходу на електротягу поки немає, так що цей процес може розтягнутися до 2030-х років. Правда, яким стане спадкоємець Audi R8, поки незрозуміло. Нинішнє покоління суперкара випускають на заводі в Неккарзульмі з 2015 року, а рік по тому до нього приєднався і родстер R8 Spyder.

У 2015 році на Женевському автосалоні дебютував електричний R8 з приставкою e-tron. Електросуперкар обладнали двомоторною силовою установкою, потужність якої становила 456 кінських сил. З місця до 100 кілометрів на годину R8 e-tron розганявся за 3,9 секунди, а максимальна швидкість становила 250 кілометрів на годину.

Читайте також:  BMW пояснили, чому назвали новий великий кросовер XM, а не X8

Незважаючи на всі переваги, електричний R8 виявився провальним — основною проблемою стали дорогі акумулятори, через що вартість моделі становила мільйон євро.