Авто

Peugeot встановив у фургон справжню кухню

Peugeot

Французький автовиробник Peugeot і американський виробник побутової техніки Whirlpool представили незвичайний спільний проект — фургон Peugeot Expert з вбудованою кухнею, розроблений в рамках проекту Whirlpool Experience Tour.

Фургон з кухнею вже відвідав 20 французьких міст і взяв участь у 72 тренінгах для більш ніж 500 продавців техніки Whirlpool. Продовження програми намічено на квітень 2022 року — до цього часу планується побудувати ще кілька екземплярів для Італії, Польщі та Великобританії.

Читайте також:  Електрокросовер Nissan Ariya поділився технологіями з місяцеходом

В альянсі Stellantis відзначають, що у Peugeot і Whirlpool одна і та ж ДНК, оскільки у них однакове позиціонування в своїх галузях. Ключові тези і принципи обох компаній — продуктивність і ефективність, а також соціальна та екологічна відповідальність.

Наприклад, Peugeot в дусі часу взяла курс на повну електрифікацію, а Whirlpool обіцяє приготування їжі на пару без жиру. В якості демонстраційної платформи для останніх продуктів Whirlpool взяли фургон Peugeot Expert з подовженою колісною базою. Бічні частини його кузова повністю відкриваються, утворюючи дві великі робочі зони.

У задній частині фургона Peugeot встановлена мультимедійна система зі звуковою панеллю і великим екраном для демонстрації характеристик духових шаф.

Читайте також:  Програма Direct Connection зробить Dodge Challenger ще потужнішою

Мобільна кухня обладнана новими моделями пароконвектоматів W6 і W7 від компанії Whirlpool, а на даху фургона встановлена сонячна панель, яка вдень накопичує електроенергію для роботи вбудованого холодильника. Знайшлося в автомобілі місце і для компактного генератора, що підтримує роботу всіх інших приладів.