Авто

Стали відомі терміни початку виробництва електричного пікапа Chevrolet

Chevrolet Silverado EV

Концерн General Motors планує запустити виробництво електричного пікапа Chevrolet Silverado EV лише на початку 2023 року, хоча світова прем’єра нового електромобіля відбудеться менш ніж через місяць — 5 січня 2022 року, на черговій виставці споживчої електроніки Consumer Electronics Show в американському Лас-Вегасі.

Пікап на електричній платформі Ultium представить особисто голова правління і генеральний директор GM Мері Барра.

Як повідомляє видання Automotive News, в ході конференції Deutsche Bank AutoTech віце-президент концерну General Motors Даг Паркс розповів про те, що з моменту офіційної прем’єри довгоочікуваного Chevrolet Silverado EV до запуску серійного виробництва пройде не менше року.

Читайте також:  Koenigsegg показав тизер загадкового гіперкара

Відомо, що Silverado EV розділить архітектуру Ultium з електропікапом GMC Hummer EV, який вже почали збирати на конвеєрі підприємства Factory Zero.

Електричному Сільверадо обіцяють 24 — дюймові колеса, повнокероване шасі, запас ходу на одній зарядці більше 644 кілометрів і величезна кількість опцій-наприклад, панорамний дах, яка раніше не пропонувалася для повнорозмірних пікапів.

Однією з головних особливостей пікапа стане так званий «режим краба», вже показаний раніше на відеоролику. Повнокероване шасі дозволяє пікапу рухатися буквально боком-задні колеса повертаються на великий кут, помітно скорочуючи діаметр розвороту.

За словами президента GM Марка Ройса, «Chevrolet візьме все те, що покупці так люблять в Silverado, а також багато іншого, і зробить з цього електричний пікап, який сподобається як приватним, так і комерційним клієнтам». Крім того, пікап може «змінити світ і ставлення людей до електромобілів».