Політика

Рєзніков звинуватив Німеччину в блокуванні постачання зброї Україні

ООС

Берлін протягом останнього місяця наклав вето на закупівлю Україною антидронових рушниць та протиснайперських систем через агентство НАТО із забезпечення та закупівлі.

Міністр оборони Олексій Резніков звинуватив Німеччину у блокуванні постачання зброї Україні через НАТО, навіть після попередження США про можливе нове вторгнення Росії. Про це Міністр заявив в інтерв’ю Financial Times, пише Liga.net.

Рєзніков заявив, що Берлін протягом останнього місяця наклав вето на закупівлю Україною антидронових рушниць та протиснайперських систем через агентство НАТО із забезпечення та закупівлі.

Читайте також:  Держдеп дозволив своїм дипломатам покинути Україну

Пізніше Німеччина пом’якшила рішення за першим пунктом, вважаючи зброю нелетальною.

“Вони все ще будують газопровід “Північний потік-2″ і одночасно блокують наше оборонне озброєння. Це дуже несправедливо”, – сказав Резніков.

Міністр заявив, що тепер Україна намагатиметься придбати зброю через двосторонні угоди зі США, Великою Британією, Литвою та Францією.

Також Резніков попередив, що стратегія “не провокувати Росію” не працюватиме.

“Не провокувати Росію – ця стратегія не працює і не працюватиме”, – сказав він, нагадавши, що Москва вторглася до Грузії після того, як Берлін та Париж блокували шлях країни до вступу до НАТО у 2008 році.

Читайте також:  У НАТО розповіли про можливі компроміси з РФ

За словами Резнікова, червона лінія Москви проти вступу України до НАТО була лише частиною російської тактики салямі проти Альянсу.

“Я вважаю, що США зрозуміли ці погрози. Вони мають зберегти єдність Альянсу”, – додав міністр.