Технології

Інженери Tesla: Ілон Маск сильно прикрашає можливості автопілота

Tesla

Відразу 19 інженерів, які працювали в Tesla протягом останнього десятиліття, анонімно виступили із заявою з приводу безпеки автопілота в електрокарах компанії. Вони стверджують, що Ілон Маск вводить громадськість в оману щодо можливих ризиків для водіїв і пішоходів.

Інформацію про це опублікувало авторитетне видання The New York Times. Журналісти заявили, що всі інженери розмовляли з ними на умовах анонімності, оскільки побоювалися відплати з боку компанії.

Читайте також:  Apple відродить iMac Pro з кардинально новим екраном

Деякі з них вже припинили працювати в Tesla, а деякі як і раніше займають свої посади. За їхніми словами, Ілон Маск у своїх заявах обіцяє занадто багато чого, вводячи таким чином громадськість в оману.

Вони запевняють, що насправді фірмовий автопілот не забезпечує заявленого рівня безпеки, тому людям не варто повністю покладатися на нього.

Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США вже проводить розслідування щодо компанії Tesla після того, як сталося не менше 12 аварій, під час яких використовувався автопілот.

В результаті цих подій як мінімум одна людина загинула, а 17 отримали поранення. Ці люди також подають до суду на Tesla, заявляючи про небезпеку їх системи автоматичного водіння.

Читайте також:  Microsoft Edge отримає захист від невідомих вразливостей

Однак проблеми компанії Ілона Маска не закінчуються тільки автопілотом. Комісія з цінних паперів і бірж США розслідує повідомлення про те, що представники компанії не повідомили акціонерів і громадськість про ризики загоряння, пов’язані з дефектами системи сонячних панелей Solar Roof, що встановлюються на дахи будинків.