Авто

Електричний ретробайк ручного складання зі знімною АКБ коштує $6600

Maeving

Британський стартап Maeving представив новий електричний мотоцикл RM1, виконаний в ретростилі. Він оснащується знімним акумулятором і призначений для поїздки на короткі відстані по місту з можливістю розганятися до максимальної швидкості близько 72 км/год.

Спеціальна конструкція дозволяє легко зняти акумулятор, щоб його можна було підзарядити від розетки вдома або на роботі. Додатково передбачена можливість установки другого акумуляторного блоку в штучному 10-літровому баку для палива, завдяки чому можна істотно збільшити дальність поїздок. Кожна батарея розрахована на 64 кілометри шляху без зупинки, а для її повної зарядки потрібно 3,5 години.

Читайте також:  Sega зробила комп'ютер, що розганяється до 100 кілометрів на годину

Maeving

Електробайк укомплектований подвійними пружинними амортизаторами, крилами, одномісним сидінням, класичним спідометром і 19-дюймовими шинами Dunlop Gold Seal. Він оснащується двигуном із задньою маточиною від Bosch і підтримує три режими їзди. RM1 можна додатково оснастити функцією пошуку мотоцикла.

Maeving

Перша партія електробайків в кількості 100 штук вже розпродана. Зараз приймаються замовлення на нову партію, яка надійде до своїх власників в 2022 році. Вартість електромотоцикла залишає близько $6600. Кожна модель збирається вручну на заводі компанії в Ковентрі.