Авто

BMW почне випускати подовжені на 13 сантиметрів кросовери X5

BMW X5 xDrive 40Li

Лінійка BMW X5 розшириться за рахунок довгобазної версії з літерою L. зовнішність і характеристики подовженого на 13 сантиметрів кросовера розсекретив Мінпромторг Китаю.

За даними сертифікаційного органу, «розтягнутий» BMW X5 буде доступний з повним приводом і бензиновими двигунами об’ємом 2,0 або 3,0 літра. Поява X5 L за межами Піднебесної сумнівна, адже випускати новинку будуть на спільному підприємстві BMW-Brilliance.

Від звичайного “Ікс п’ятого” довгобазна версія відрізняється не тільки по довжині (+130 міліметрів), але і по висоті (+3 міліметри). Задні двері стали більше, але в іншому зовнішність не змінилася. Цікаво, що відстань між осями (3105 міліметрів) у BMW X5 L точно таке ж, як у трирядного BMW X7.

Читайте також:  У Skoda розповіли, коли закінчиться дефіцит напівпровідників

BMW X5 xDrive 40Li

У Піднебесній запропонують дві версії новинки-X5 xDrive 30li з чотирициліндровим 272-сильним турбомотором 2.0 і X5 xDrive 40li з 3,0-літровим 370-сильним двигуном з шістьма циліндрами. В обох випадках збережеться 8-швидкісна автоматична трансмісія і повний привід з муфтою підключення передньої осі.

Раніше Мінпромторг КНР розкрив зовнішність оновленого седана BMW 3-Series, причому новинка постала в незвичайному амплуа електромобіля з індексом i3. Очікується, що і довгобазний X5 L, і рестайлінгова «трійка» дебютують в першому кварталі наступного року.