Технології

Нова технологія Xiaomi збільшує автономність смартфонів

xiaomi mi 11 t

Xiaomi оголосила про створення проривної технології, що дозволяє встановлювати в мобільні пристрої акумулятори більшої ємності при тих же розмірах. За підрахунками компанії, це дозволить збільшити час автономної роботи смартфонів більш ніж на півтори години.

Суть розробки полягає у використанні нового методу компонування і збільшення вмісту кремнію в три рази за рахунок висококремнієвих літієвих добавок. Xiaomi стала першою, хто застосував таке рішення щодо смартфонів.

Це дозволяє збільшити ємність акумулятора на 10% при збереженні його розмірів. Крім того, час автономної роботи смартфонів, обладнаних такими акумуляторами, збільшується на 100 хвилин. Додатково йдеться про підтримку швидкої зарядки потужністю 67 Вт.

Читайте також:  Minecraft стала першою грою з трильйоном переглядів на YouTube

Xiaomi

Традиційний акумулятор (ліворуч) і розроблений Xiaomi (праворуч)

У звіті Xiaomi також є інформація про застосування фірмових алгоритмів і контролера живлення, що дозволяють зменшити вплив високих температур на акумулятори і збільшити їх термін служби.

Серійне виробництво акумуляторів за новою технологією стартує вже в другій половині наступного року. Більш детально про розробку можна почитати за посиланням.