Технології

Microsoft Edge почав відбирати користувачів у Google Chrome

браузери

Схоже, що агресивна політика Microsoft по просуванню фірмового браузера Edge почала давати свої плоди. За даними аналізуючого інтернет-трафік сайту Statcounter, в листопаді 2021 року він увійшов до трійки найпопулярніших веб-оглядачів у світі.

За звітний період на частку Edge припало 4,19% всього інтернет-трафіку. Це перший раз, коли показник браузера Microsoft перевищив позначку в 4%. Незважаючи на це, найпопулярнішим браузером залишається Google Chrome.

Читайте також:  Слух: Apple відмовиться від «чужих» модемів та Wi-Fi модулів

Microsoft Edge

На його частку припадає 64,04% інтернет-активності. При цьому влітку цей показник становив 65,27%. Розрив між Edge і Chrome як і раніше залишається величезним, тому браузер від Google навряд чи найближчим часом піде з лідируючої позиції.

На думку фахівців, зростання популярності Edge обумовлений ще й тим, що Microsoft припинила підтримувати Internet Explorer і Edge Legacy.

До того ж компанія проводить агресивну політику по переманюванню користувачів з додатків конкурентів. Крім того, нещодавно вийшла стабільна версія браузера для Linux.

Неясно, чи зможе Microsoft істотно наростити частку Edge на ринку браузерів, щоб скласти повноцінну конкуренцію Chrome і Safari.