Авто

Morgan показав найпотужнішу модель за всю історію марки

Morgan Plus 8 GTR

Британська компанія Morgan представила модель Plus 8 GTR, ескізи якої були вперше показані ще в лютому нинішнього року. Найпотужніша модель марки буде випущена всього в дев’яти примірниках і всі вони пофарбовані в блакитний колір Yas Marina Blue.

П’ять автомобілів вже продані на зарубіжні ринки, а чотири залишаться у Великобританії. Перші екземпляри будуть доставлені клієнтам вже до кінця поточного місяця, а останні будуть готові в першому кварталі наступного року.

Читайте також:  Ford пустить з молотка унікальний Bronco у виконанні для Папи Римського

Morgan Plus 8 GTR оснащений атмосферним 4,8-літровим баварським мотором V8 з індексом N62B48, знайомим по кросоверу BMW X5 другого покоління. Його потужність зросла до 375 кінських сил — на 20 більше в порівнянні з німецьким позашляховиком.

Це зробило купе Plus 8 GTR найпотужнішим Морганом в історії британської марки. Замовники могли вибирати між лівим і правим розташуванням керма, а також між 6-ступінчастою механічною коробкою передач або автоматом.

Крім того, в Morgan відзначили, що кожен покупець отримав можливість попрацювати над створенням машини разом з командою заводських дизайнерів, щоб отримати дійсно індивідуальний автомобіль.

Вигляд Morgan Plus 8 GTR натхненний гоночним автомобілем на прізвисько Big Blue кінця минулого століття: у нього, зокрема, були такі ж білі колісні диски з центральною гайкою і п’ятьма спицями і жорстка знімна дах.

Читайте також:  Оновлений Mercedes-Benz G-Class сфотографували на дорозі

Вартість автомобілів лімітованої серії так і не оголошували публічно — справа в тому, що всі дев’ять примірників вже давно продані. До речі, на відміну від інших моделей Morgan, купе Plus 8 GTR будуть збирати в Morgan Design and Engineering Center на Піккерслі-роуд.