Технології

Інсайдер: окуляри Apple зможуть точно відслідковувати рух рук

Apple Glass

Авторитетний аналітик і інсайдер Мін-Чі Куо розповів нові подробиці про довгоочікувану гарнітурі доповненої реальності від Apple. За його словами, пристрій буде обладнано просунутими 3D-сканерами, що дозволяють відстежувати рухи рук і розпізнавати об’єкти навколо.

У звіті інсайдера говориться, що гарнітура буде сканувати оточення за рахунок застосування технології структурованого світла, використовуваної також в системі Face ID в iPhone і iPad для відстеження руху обличчя.

Читайте також:  Названо найцінніші смартфони на вторинному ринку. Це не лише iPhone

Apple

Це дозволить не тільки визначати положення рук в просторі, але також розпізнавати різні жести, будь то стиснення долоні в кулак або наявність якогось предмета в руці. Наприклад, людина зможе втиснути в руці віртуальний повітряна куля, який полетить, якщо розтиснути долоню.

За словами Куо, гарнітура Apple буде підтримувати управління жестами і голосом, зможе виявляти об’єкти в просторі, відстежувати рух очей, розпізнаючи райдужну оболонку ока, а також визначати шкіру і вирази обличчя користувача.

Як очікується, Apple офіційно представить перше покоління гарнітури доповненої реальності вже в наступному році. Деякі джерела вказують, що це буде дуже дороге і не масове пристрій, необхідне в першу чергу, щоб розробники могли створити необхідний контент перед виходом орієнтованого на користувача рішення.