Технології

Смарт-годинник Samsung з дисплеєм, який розтягується, на патентних зображеннях

Galaxy Watch

Патентний портфель Samsung поповнила незвичайна розробка. Компанія зареєструвала дизайн розумних годинників у форм-факторі слайдера – їх традиційний круглий дисплей може легко збільшуватися в розмірах за рахунок гнучкій матриці за аналогією з гнучкими смартфонами.

Згідно з документом, нова версія Galaxy Watch оснащена двома напівкруглими сенсорними дисплеями. Між ними знаходиться область розширення, яка дозволяє збільшити загальну площу екрану приблизно на 40%, при цьому гаджет приймає більш витягнуту форму.

Читайте також:  Інженери вживили мікрокомп'ютер у кістку

Samsung

У патенті зазначається, що користувач може сам вирішити, чи буде розгорнута тільки одна або обидві частини дисплея.

У розгорнутому положенні дисплей овальної форми може бути розділений на окремі зони. Наприклад, невелика його частина буде зайнята елементами управління, а відповідний додаток відобразиться на площі екрану, що залишилася.

У середній рамці також знаходиться датчик камери для зйомки фотографій і запису відео. Змінити розмір екрану можна за допомогою свайпа або за допомогою апаратної кнопки на корпусі.

Зараз пристрій існує лише на папері — чи має намір компанія випустити його у вигляді комерційного продукту, поки невідомо.