Технології

Microsoft почала боротися з піратами за допомогою знижок на Office

Office 2021

Офісний пакет Microsoft – один з найпопулярніших інструментів для роботи і навчання. Але придбати ліцензію на його використання готові не всі власники ПК, тому софтмейкер пішов на несподіваний крок.

Деякі власники піратських версій Office почали отримувати вигідну пропозицію про покупку легальної копії програми зі значною знижкою прямо в її робочому вікні.

Microsoft

Як повідомляють деякі інтернет-ресурси, користувачі піратських версій Office 2019 почали бачити рекламний банер, що пропонує знижку в розмірі 50% на пакет додатків Microsoft 365 для особистого або сімейного використання (до 6 осіб). Пропозиція дійсна тільки при переході по кліку на зазначений напис і не з’являється в ліцензійних копіях Програми.

Читайте також:  Apple "поховає" ще одну застарілу модель iPhone

За даними джерела, знижка поширюється тільки на перший рік підписки, після чого ціна за використання фірмового софта повернеться до стандартної. Проте можливість заощадити може стати хорошою мотивацією для переходу на ліцензійний софт. Крім того, в пакет входить розширений обсяг хмарного сховища OneDrive для файлів і документів, отримати який безкоштовно не вийде.