Політика

Аваков запевняє, що у Суркова в Парижі здали нерви і він кричав

Арсен Аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів, що в ході обговорень в Парижі повернення Україні контролю над кордоном з РФ у помічника російського президента Володимира Путіна Владислава Суркова здали нерви.

Про це повідомляє прес-служба МВС України з посиланням на коментар міністра внутрішніх справ Арсена Авакова після завершення зустрічі «нормандської четвірки» в Парижі.

«У пана Суркова здали нерви, він там папери кинув на стіл і кричав: “ми так не домовлялися”. Вони запропонували розводити і далі війська. Куди розводити? У Мар’їнці? Де кожен метр политий кров’ю. І відведення означає здачу наших позицій на кілометри. Або в Широкіно, де ми стали так, щоб Маріуполь убезпечити? Це дурниця. Ми ясно дали зрозуміти, гуманітарні коридори — добре, тому що людям треба дати можливість їздити без черг. У Луганській області немає жодного коридору, де може проїхати машина», — розповів він.

Читайте також:  У Раді задумали дерадянізацію законодавства

Аваков заявив, що українські правоохоронці готові патрулювати звільнені від бойовиків території Донбасу спільно з представниками територіальних громад. Але це стане можливо в перспективі, коли Росія віддасть контроль над українським кордоном і сторони досягнуть всіх домовленостей.

«Наша позиція дуже проста-спочатку безпека, повернення військовополонених, а потім вибори і все інше. Компроміс може бути — ми не за місяць візьмемо кордон, а за два дні. У нас є 480 кілометрів кордону захопленого Росією і ми будемо потихеньку, щодня повертати контроль над нею».

У той же час, Він додав, що в Петровському і Золотому, де вже відвели війська і працюють поліція і Нацгвардія, ситуація з безпеки не погіршилася.

Читайте також:  У Карабасі загинули майже 700 військових Вірменії і НКР

Джерело: Capital

Залишити коментар