Авто

Відео: один із найдоступніших електрокарів Європи провалив краш-тест

Renault Zoe

Європейська незалежна організація Euro NCAP провела випробування безпеки одного з найбільш бюджетних електромобілів в Європі. В ході краш-тестів оновлений Renault Zoe продемонстрував повну незахищеність, як дорослих пасажирів, так і дітей.

Крім того, у моделі відсутні навіть базові системи допомоги водієві. За підсумками випробувань фахівці поставили електрокару нуль зірок з п’яти можливих, визнавши Renault Zoe небезпечним транспортним засобом.

Оновлений Renault Zoe користується величезною популярністю в європейських країнах. Компактний електрокар є однією з найдоступніших батарейних моделей.

Читайте також:  BMW привласнила індекс i3 електричній «трійці»

В ході краш-тестів фахівці Euro NCAP випробували електрокар в ході бічного і лобового зіткнень. Також експерти оцінили безпеку пішоходів в результаті наїзду автомобіля.

За результатами випробувань безпеку дорослих пасажирів і дітей в салоні Renault Zoe оцінили в 43 і 52 відсотки. Пішоходи в разі зіткнення захищені лише в 41 відсотках випадків.

Крім того, жахливу оцінку, всього 14 відсотків, отримали електронні асистенти електрокара. Фахівці відзначили, що у моделі відсутня навіть система автоматичного аварійного гальмування. При цьому водій і пасажири в разі аварій, швидше за все, отримають серйозні травми.

Напередодні незалежна організація Latin NCAP провела випробування безпеки Fiat Argo і Cronos. Хетчбек і седан продемонстрували найгірший захист пішоходів за всю історію асоціації.