Технології

Xiaomi випустила свій найпотужніший робот-пилосос

Xiaomi

Xiaomi оголосила про випуск нового робота-пилососа в рамках свого бренду MIJIA. Його ключовими особливостями стала висока для подібного класу пристроїв сила всмоктування і функція запобігання заплутування на щітці волосся.

Про характеристики нового пилососа поки мало що відомо. Повідомляється, що сила його всмоктування становить значні 8000 Па. Для порівняння, досі у топових моделей Xiaomi цей показник становив 4000 Па. Про автономність нічого не говориться, але ємність вбудованого акумулятора становить 5000 мАг.

Читайте також:  MediaTek оголосила термін появи перших пристроїв з Wi-Fi 7

Xiaomi

Особливістю цієї моделі стала функція запобігання заплутування. Неясно, як вона працює, але виробник обіцяє, що пилосос може самостійно прибрати скупчилися на його щітці волосся і великі частинки пилу.

Все сміття збирається в контейнер на 450 мл. Також є резервуар для води на 250 мл, що має на увазі можливість вологого прибирання. Пилосос обладнаний Wi-Fi і Bluetooth LE. При цьому для синхронізації зі смартфоном через фірмовий додаток MIJIA досить просто піднести пристрої один до одного.

Для китайського ринку новий пилосос пропонується за ціною $362. Про доступність в інших регіонах поки не повідомляється.