Технології

Apple вперше за 10 років зупинила виробництво iPhone та iPad

Apple

Згідно зі звітом видання Nikkei Asia, Apple була змушена піти на несподіваний крок. Замість того щоб ударними темпами випускати нові смартфони та планшети, компанія просто зупинила виробництво, відпустивши працівників фабрик відпочивати.

Зазвичай напередодні новорічних свят Apple нарощує виробництво, щоб задовольнити підвищений для цього періоду попит на фірмові гаджети. У ці дні співробітники фабрик працюють понаднормово за доплату.

Але тільки не в цьому році. За даними Nikkei Asia, в перший тиждень жовтня, коли в Китаї відзначали Золотий тиждень, виробничі лінії Apple були зупинені вперше за останнє десятиліття, в результаті чого робітники могли відпочити. Стверджується, що це безпрецедентний випадок в історії компанії.

Читайте також:  Нові функції Android: Fast Pair для телевізорів та Nearby Share для Windows

У звіті видання також говориться, що Apple не досягла планів з виробництва iPhone 13-ї серії у вересні і жовтні, відстаючи від графіка майже на 20%.

На тлі цього компанія скоротила виробництво старих iPhone приблизно на 25%, а тираж планшетів iPad знизився на 50%. Судячи з останніх даних, це все ж не допомогло задовольнити попит на нові iPhone.

Джерело стверджує, що Apple має намір надолужити згаяне в першій половині 2022-го, відвантаживши 170 мільйонів смартфонів. За весь наступний рік поставки iPhone можуть досягти рекордних 300 мільйонів.