Авто

Відео: одразу дві моделі Fiat отримали нуль зірок у краш-тестах

Latin NCAP

Фахівці Незалежної асоціації Latin NCAP провели чергову серію краш-тестів, в ході яких перевірили безпеки Fiat Argo і Cronos. Хетчбек і седан, які дебютували на латиноамериканському ринку в 2017 році, заробили нульові оцінки, зарекомендувавши себе як вкрай небезпечні транспортні засоби. Причому обидві моделі показали гіршу захист пішоходів з моменту початку оцінки цього показника.

В ході краш-тестів фахівці перевіряли міцність конструкцій моделей під час лобового і бічного ударів. Крім того, експерти досліджували можливі травми пасажирів, а також захист пішоходів під час зіткнення.

Читайте також:  Honda навчила автомобілі стежити за станом доріг та скаржитися владі

За результатами випробувань Fiat Argo і Cronos продемонстрували серйозну деформацію під час лобових ударів, а також жахливий захист пасажирів.

У базовій комплектації обох моделей відсутні електронні системи контролю стійкості, а також системи автоматичного та екстреного гальмування.

Крім того, автомобілі позбавлені бічних подушок безпеки, а пасивні технології захисту знаходяться на вкрай низькому рівні. Всі ці показники дозволили фахівцям Latin NCAP поставити Fiat Argo і Cronos по нулю балів в рейтингу безпеки. Крім того автомобілі показали найнижчий рівень захисту пішоходів з тих пір, як організація почала відстежувати цей показник в 2020 році.

Читайте також:  Ford пояснив, чому екстремальний Bronco назвали Raptor, а не Warthog

На початку листопада Асоціація Latin NCAP провела випробування безпеки хетчбека Suzuki Baleno. В ході краш-тестів модель продемонстрували незахищеність водія і пасажирів під час зіткнень.

Джерело: Latin NCAP