Авто

Chevrolet Camaro отримав вишневу версію. Таких випустять лише 10

Chevrolet Camaro Wild Cherry Edition

Компанія Chevrolet анонсувала випуск лімітованої версії Camaro 2022 модельного року під назвою Wild Cherry Edition. Такий спорткар стане ультрарідкісним: всього компанія планує випустити 10 екземплярів, і всі вони будуть доступні виключно на японському ринку.

Особливе виконання базується на початковій версії Camaro LT RS, а його вартість становить 5 990 000 єн (1,4 мільйона гривень). Chevrolet вже почала приймати замовлення на спорткари, які почнуть відправляти клієнтам у травні 2022 року.

Читайте також:  Peugeot 308 стане електрокаром із запасом ходу 400 кілометрів

Спецверсія отримала назву на честь особливої-хоча і не Нової-кузовної фарби Wild Cherry tintсoat. З лакофарбовим покриттям глибокого вишневого кольору контрастують сріблясті смуги на капоті Camaro.

Крім цього, зовні виконання Wild Cherry Edition можна дізнатися по унікальним колісним дискам з п’ятьма здвоєними спицями.

Chevrolet вирішила зберегти невелику інтригу, опублікувавши тільки одну фотографію екстер’єру автомобіля. Про інтер’єр можна судити лише по словесному опису: він оформлений в чорному відтінку Jet Black і червоному Adrenaline Red.

Chevrolet Camaro залишилося жити чотири роки. У 2026 році він вирушить на пенсію, поступившись місцем новому електричному седану.

Читайте також:  Подивіться на коло трасою Формули-1 очима пілота Ferrari

Однак перед цим модель у високопродуктивній версії ZL1 отримає 6,2-літровий мотор V8 з приводним нагнітачем від «гарячого» Cadillac CT5-V Blackwing – це стане прощальною версією маслкара, що випускається з 1966 року.