Авто

BMW привласнила індекс i3 електричній «трійці»

BMW i3

У базі Міністерства промисловості та інформатизації Китаю з’явилися фотографії нового електричного BMW. У Піднебесній модель отримає знайомий індекс i3, але мова йде не про локальну версію глобального хетчбека, а про один з варіантів звичайної рестайлінгової «трійки», зрозуміло, подовженої. Електрична чотирьохдверка вийде на ринок одночасно зі звичайною і, за даними місцевих ЗМІ, буде комплектуватися одним мотором потужністю 250 кіловат (340 кінських сил).

На глобальному ринку ім’я i3 як і раніше носить субкомпактний електричний хетчбек. Його випускають на заводі в Лейпцигу, причому за планами, виробництво продовжиться до 2024 року.

Читайте також:  Renault Austral отримає незвичайні фари

А так як наступника у нього не очікується, Індекс i3 цілком можуть передати електричній «трійці», фотографії якої недавно з’явилися в базі Мінпромторгу КНР. Поки відомо лише про одну модифікацію седана-i3 eDrive35 L. місцеві журналісти пророкують їй електромотор потужністю 250 кіловат (340 кінських сил) і пневмопідвіску.

BMW i3

Такої опції позбавлений стандартний седан G20, але пневмостійкі є у ліфтбека i4 і кросовера iX. Стоять вони тільки на задній осі, підтримуючи дорожній просвіт і забезпечуючи електрокарам фірмову керованість.

Також китайському i3 покладаються два варіанти коліс діаметром 18 і 19 дюймів. В іншому ж електричний седан не відрізняється від оновленого BMW 3 серії: фари без вирізів, бампера іншої форми і «ключки» на боковинах, як у машин п’ятої і сьомої серій. Електричну сутність видають лише сині акценти на решітці і бамперах і відсутність вихлопних патрубків.

Читайте також:  Новий Lexus LX виявився у 2,5 раза дорожчим, ніж Land Cruiser 300

До того ж трохи відрізняються розміри. Колісна база BMW i3 eDrive35 l дорівнює 2966 міліметрів, що на 30 міліметрів більше, ніж у довгобазний дорестайлінгової «троячки», і на 115 — ніж у стандартної.

Довжина становить 4872 міліметри проти 4829 у розтягнутого варіанту і 4709 — у короткого. Фотографій салону немає, але, швидше за все, він буде таким же, як у i4, c двоекранним зігнутим кластером на передній панелі, що працює під управлінням операційки BMW 8.

Джерело: Autohome