Авто

Замовлення на автобудинок на базі Tesla Cybertruck перевищили 100 мільйонів доларів

Cybertruck

Tesla Cybertruck, представлений в 2019 році і досі не надійшов у продаж, на початку цього року обзавівся версією зі складним автобудомом від компанії Stream It.

На YouTube-каналі CyberLandr, який присвячений однойменному проекту, з’явилося нове відео про процес роботи над складним модулем, а також Stream It оголосила, що до грудня кількість попередніх замовлень на незвичайний кемпер перевищила позначку в 100 мільйонів доларів.

Читайте також:  Lexus назвали найкращим брендом за залишковою вартістю автомобіля

Stream It продає автодом CyberLandr за ціною 49 995 доларів, ще в стільки ж обійдеться сам пікап Cybertruck. З квітня по грудень попередні замовлення на кемпер оформили більше двох тисяч осіб, які вже внесли депозит у розмірі від 3000 до 5000 доларів.

CyberLandr являє собою складну конструкцію, яка в складеному стані поміщається у вантажний кузов Tesla Cybertruck, а в розкладеному вигляді перетворюється в житловий модуль, що складається з кухні, спальні і робочого місця.

У дах модулю інтегрована сонячна панель потужністю до 500 ватт. Також конструкція передбачає шість вікон з електрохромними стеклами і висувні щаблі.

Читайте також:  Geely та Renault можуть створити спільне підприємство

Stream It – не перша компанія, яка пропонує подібну модифікацію для ще не вийшов на ринок пікапа. Наприклад, в листопаді свою розробку представила фірма FORM: складаний житловий модуль, який теж поміщається на вантажну платформу пікапа, але в розкладеному вигляді являє собою не надбудову, а окремий блок площею 6,6 квадратних метра.

Всередині передбачені спальна зона, невелика кухня з плитою, душ і туалет, а також безліч місць для зберігання речей. Всього планується випустити 500 таких складних модулів, однак, на відміну від проекту Stream It, вони підходять не тільки для Tesla Cybertruck, але також для Ford F-150, Silverado та інших популярних пікапів.

Читайте також:  BMW вперше показала на відео суперкросовер XM

За даними Electrek, сам Tesla Cybertruck вже замовили близько мільйона чоловік, а серійне виробництво моделі має початися тільки в 2023 році: запуск збірки довелося відкласти через глобальний дефіцит мікрочіпів.