Технології

Windows 11 почала “різати” швидкість роботи SSD

Microsoft Windows 11

У мережі почала зростати кількість скарг користувачів на роботу Windows 11 з твердотільними накопичувачами. За словами їх власників, операційна система без видимих причин почала помітно знижувати швидкість роботи SSD.

Проблема торкнулася різні моделі комплектуючих, і поки не має рішення, за винятком відкату на попередню версію операційки.

Microsoft Windows 11

Судячи зі скарг власників NVMe-накопичувачів на офіційному форумі Microsoft, після установки нової ОС швидкість довільного читання його SSD впала на 45%.

Читайте також:  Розкрито ціни та характеристики європейської версії Redmi Note 11

У коментарі до публікації інший “потерпілий” зазначив, що зміг “вичавити” з Windows 11 Всього 12% від номінального значення для довільного запису і 65% — для читання. Опис такої ж проблеми з підтвердженням від ряду користувачів з’явилося і на порталі Reddit.

Сама Microsoft поки не визнала існування збою, проте її співробітник Ніл Крістіансен заявив, що займається її вивченням. За непідтвердженою інформацією, проблема, ймовірно, пов’язана з драйверами, що розповсюджуються через центр оновлень. Це побічно підтверджує і той факт, що власники накопичувачів Intel, для яких вендор випускає власне ПЗ, не виявили ніяких змін в роботі накопичувачів.