Технології

Samsung обійшла Apple за динамікою продажів смарт-годин

Samsung Galaxy Watch

Згідно з новим звітом аналітичної компанії IDC, за останні три місяці продажі смарт-годин Samsung зросли на 13,8%. Цей показник дозволив південнокорейському бренду піднятися на сходинку вище в світовому рейтингу популярності переносних пристроїв і обійти головного конкурента за темпами приросту продажів.

У третьому кварталі 2021-го Samsung відвантажила 12,7 мільйона розумних годинників і бездротових навушників, зайнявши друге місце в «гонці брендів».

Аналітики відзначають, що такий успіх Samsung забезпечили моделі Galaxy Watch 4 і Galaxy Watch 4 Classic, які отримали операційну систему Wear OS замість Tizen.

Читайте також:  Windows 11 почала "різати" швидкість роботи SSD

IDC

Перше місце за абсолютною кількістю відвантажень займає Apple з майже 40 мільйонами одиниць. Втім, порівняно з попереднім звітним періодом, її обсяг поставок знизився на 3,6%. Зниження темпів відвантаження відзначено і у Xiaomi (-23,8%) — китайський техногігант опинився на третьому рядку зведеного рейтингу.

Що стосується інших виробників носимих пристроїв, у звіті IDC вказані HUAWEI і Imagine Marketing, яка випускає розумні годинники і бездротові навушники під брендом Boat.

При цьому поставки HUAWEI за останній рік впали, в третьому кварталі 2021-го компанії вдалося збільшити відвантаження на 8,4%, а продажі Imagine Marketing за останній рік зросли на 206,4%.