Технології

Названо ключову особливість дисплея iPhone 14 Max

iPhone 14 Max

За чутками, Apple вже працює над новою серією смартфонів. Нещодавно в мережі з’явився інсайдерський звіт з першими деталями про модель iPhone 14 Max, яка замінить mini-версії фірмового гаджета.

Якщо вірити цим даним, пристрій не буде дорогим, але натомість пожертвує однією з важливих функцій старших моделей лінійки.

За інформацією порталу The Elec, “бюджетна” версія смартфона буде оснащена 6,7-дюймовою LTPS-матрицею з частотою оновлення 60 Гц.

Вона виробляється за технологією переробки кремнію в полікристалічну форму без використання високих температур (не вище 400 градусів). У порівнянні з IPS такий екран має велику щільність пікселів і кращу енергоефективність.

Читайте також:  Apple «передумала» виправляти проблемну функцію iPhone 13

Постачальником екранів для новинки, згідно з джерелом, стане китайська компанія BOE. Такий крок імовірно зменшить залежність Apple від конвеєрів Samsung. Очікується, що в 2022-му LG і BOE збільшать обсяг відвантажень дисплеїв американському партнеру до 60 і 45 мільйонів одиниць відповідно.

Втім, Samsung в будь-якому випадку залишиться найбільшим партнером Apple в цій області. Згідно зі звітом видання, наступного року вона поставить до 140 мільйонів дисплейних модулів для iPhone.