Технології

Знаменитий «Блокнот» отримав велике оновлення у Windows 11

Windows 11

Компанія Microsoft почала тестування оновленої версії одного з найстаріших штатних додатків для Windows. Користувачі попередньої збірки 11-ї ревізії операційки вже можуть випробувати модифіковану версію “Блокнота” зі злегка зміненим дизайном і перемикачем темного інтерфейсу.

В офіційному блозі компанії підкреслюється, що кардинальних оновлень в роботі Програми очікувати не варто, враховуючи його вузьку спеціалізацію.

Проте команда Microsoft, поряд з редизайном “Блокнота” відповідно до фішками Windows 11, такими як закруглення кутів вікна, внесла в інтерфейс програми та інші зміни.

«Блокнот»

Перше нововведення – ручна активація темного режиму оформлення. За замовчуванням “Блокнот” адаптується до обраної Користувачем системної теми. Тепер же цей параметр можна змінити в Налаштуваннях вручну без оглядки на інтерфейс самої ОС. З’явилася і можливість вибрати для програми шрифт за замовчуванням.

«Блокнот»

Відповідно до побажань користувачів в “Блокнот” були внесені й інші зміни. Мова про модифікацію функцій пошуку і заміни, а також підтримку багаторівневої скасування дій. Крім того, в компанії повідомили, що фахівці працюють над поліпшенням продуктивності програми при відкритті великих файлів. Дата публічного релізу нової версії Notepad для Windows 11 поки не оголошена.