Авто

Tesla потрапила в аварію під час зйомок реклами про автопілот

Tesla

Видання The New York Times опублікувало подробиці курйозного випадку, який стався на зйомках реклами системи автопілота Tesla близько п’яти років тому.

Американська корпорації проводила зйомки, в яких нахвалювала власну технологію автономного водіння. Однак під час першого ж дубля електрокар врізався в дорожню огорожу, отримавши серйозні пошкодження. Крім того, модель їхала не зовсім самостійно.

П’ять років тому в новому рекламному ролику фахівці планували у всій красі продемонструвати можливості автопілота Tesla. За задумом авторів, електромобіль повинен був проїхати по міських вулицях, самостійно долаючи перехрестя і світлофори. В кінці відео “Тесла” паркувалася біля офісу компанії.

Читайте також:  Представлений Mercedes-AMG G 63 з розгоном до сотні за 3,69 секунди

Колишні співробітники корпорації, які побажали залишитися анонімними, розповіли, що під час зйомок першого дубля електромобіль врізався в дорожню огорожу. Удар вийшов настільки сильним, що фахівцям довелося викликати на зйомки іншу модель.

Крім того, в рекламному ролику заявляли, що електрокар здатний самостійно пересуватися, підлаштовуючись під навколишнє оточення. За фактом же “Тесла” рухалася за заздалегідь завантаженими картками.

У середині серпня Уряд США почав розслідування, в ході якого планує перевірити працездатність системи автопілота Tesla. Позапланову перевірку співробітники відомства вирішили провести після серії аварій електрокарів з машинами екстрених служб.

Джерело: NY Times