Авто

Volkswagen показав новий Amarok

Volkswagen Amarok

Підрозділ Volkswagen Commercial Vehicles опублікував нові зображення майбутнього Amarok. Пікап вийде на ринок в 2022 році, отримає помітно більше електронних помічників і обзаведеться підтримкою фірмових онлайн-сервісів.

Випускати модель буде завод в Хенераль Пачеко, Аргентина, а потім збірку налагодять на підприємстві Ford в південноафриканському Сілвертоні. Поки ж можна подивитися, як буде виглядати Amarok другого покоління, і заглянути в його салон.

Зараз “Амароки” сходять з конвеєра підприємств в Алжирі та Аргентині, причому на майданчику в Південній Америці буде налагоджена збірка нового пікапа. А пізніше його почне випускати фордовський завод в передмісті Преторії, адже в південній півкулі позиції моделі все ще сильні.

Читайте також:  Першу партію пікапів GMC Hummer відправлено замовникам

Volkswagen Amarok

Власне і побудований “другий” Amarok буде на спільній з новим Ford Ranger платформі. При цьому уніфікація може торкнутися не тільки основи, але і двигунів. Для представленого в кінці листопада» рейнджера «шостого покоління поки заявлені три дизельних агрегату: V6 3.0 і “четвірка” 2.0 з одним або двома турбокомпресорами. Також у американського пікапа дві версії повного приводу: автоматичний і просунутий постійний з режимом set-and-forget (встановив і забув).

Перші ескізи майбутнього “Амарока” Volkswagen опублікував навесні 2020 року. Нова ж порція зображень дає уявлення про зовнішність і внутрішнє оздоблення вже серійного пікапа.

Volkswagen Amarok

Наприклад, можна побачити, що модель збереже пропорції попередника, але стане більш виразною. Салон не те щоб революційний, але точно Сучасний, з цифровою «приладкою», великим центральним екраном і новим важелем селектора трансмісії. У Volkswagen все це називають “силою і міццю з чіткою ДНК бренду”.

Читайте також:  Попит на гібридний Mitsubishi Outlander нового покоління б'є рекорди

Новий Amarok отримає помітно більше асистуючих систем і засобів комунікації — але при всьому при цьому залишиться робочою конячкою. За останні десять років модель розійшлася по світу в кількості 800 тисяч примірників, і прийдешній пікап повинен примножити успіх попередника. “Амарок”, до слова, знову продаватимуть в Європі, десь з кінця 2022 року. Ну а основними ринками по колишньому будуть Південна Африка і Австралія.