Авто

Електромобілі вдвічі частіше проколюють колеса, порівняно з машинами з ДВС

Колеса пробиті

Британська компанія Britannia Rescue, що спеціалізується на допомозі автомобілістам на дорогах, провела дослідження, в ході якого зібрала статистику викликів клієнтів, пов’язаних з проколами та іншими ушкодженнями коліс.

Виявилося, що власники електромобілів стикаються з подібними проблемами в два рази частіше, ніж водії транспортних засобів, що працюють на традиційних двигунах внутрішнього згоряння.

Згідно з даними фахівців, з 2018 по 2021 рік частка викликів, пов’язаних з проколами коліс у водіїв бензинових і дизельних автомобілів склала 16 відсотків.

Читайте також:  Китайці розкрили перший електричний кросовер BMW M

Власники електрокарів з такими ж ушкодженнями стикалися в 36 відсотках випадків. На думку експертів, така статистика пов’язана зі збільшеною масою електромобілів, які, потрапляючи в ями, стикаються з пошкодженням покришок або колісних дисків в два рази частіше.

Ще однією проблемою, пов’язаною з більш частими викликами, є відсутність у більшості електромобілів запасного колеса. Виробники “зелених” моделей практично завжди відмовляються від запаски на користь зниження маси.

Крім того, фахівці заявили, що через розряджених акумуляторів дзвонять всього в 11 відсотках випадків. Це означає, що водії електрокарів в три рази частіше пошкоджують колеса, ніж встають з порожньою батареєю.

Читайте також:  Mercedes-Benz оголосив про рекордні продажі «Геліків» та «Майбахів»

На початку червня копання Nissan замовила дослідження, в ході якого фахівці з’ясували, що європейці більше використовують електрокари, ніж автомобілі з ДВС. При цьому, власники батарейних моделей задоволені запасом ходу і кількістю зарядних станцій.

Джерело: thisismoney.co.uk