Авто

Peugeot оголосив про відмову від автомобілів з ДВС у Європі

Peugeot

Peugeot слідом за іншими автовиробниками готується до повної електрифікації модельного ряду, проте поки цей план поширюється тільки на європейський ринок.

Як повідомляє Automotive News, французька марка відмовиться від випуску і продажів автомобілів з ДВС в Європі в 2030 році. При цьому в інших країнах, де присутній Peugeot і які поки не готові до масового поширення електрокарів, як і раніше можна буде купити машину з мотором на бензині.

“У міру того, як Peugeot переходить на нові платформи Stellantis, ми будемо виводити з європейської лінійки автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння, — заявила в інтерв’ю виданню глава французької марки Лінда Джексон. – Однак на інших ринках машини з ДВС залишаться”. Раніше з подібною заявою виступило і керівництво інших марок, що входять до складу концерну Stellantis, а саме DS, Alfa Romeo і Opel.

Читайте також:  Подивіться на коло по найшвидшій вуличній трасі Формули-1

Раніше за всіх свою модельну лінійку електрифікує DS: у преміум-бренду Citroen не залишиться машин зі звичайними двигунами вже до 2026 року. Слідом, в 2027-му, від автомобілів на бензині відмовиться Alfa Romeo, а ще рік по тому, в 2028-му, до них приєднається Opel.

Що ж стосується Peugeot, то поки в легковій гамі марки всього два електрокари: це «зелені» версії моделей 208 і 2008. На 2023 рік запланована прем’єра третього батарейного автомобіля — хетчбека 308.