Технології

Xiaomi випустила прально-сушильну машину з функцією дезінфекції

Xiaomi

Китайський виробник електроніки Xiaomi представив ще один побутовий прилад серії Mijia. Компанія випустила пральну машину, яка здатна не тільки здійснювати повний цикл догляду за речами, але і дезінфікувати їх в процесі роботи.

Випуск новинки анонсував генеральний директор Redmi Лю Вейбін, розмістивши зображення пристрою в соціальній мережі Weibo. Місткість барабана Xiaomi Mijia Exclusive Edition становить 10 кілограм.

Xiaomi

Користувач може вибрати один з 22 режимів прання, а також скористатися такими додатковими функціями, як дезінфекція та сушка білизни.

У конструкції гаджета передбачений автоматично диспенсер рідкого порошку і пом’якшувача води, завдяки чому не потрібно кожен раз завантажувати витратні матеріали вручну.

Виробник також передбачив спеціальний режим, який дозволяє здійснити експрес-прання і сушку білизни всього за одну годину.

За запевненням компанії, використання двигуна з прямим приводом дозволило значно знизити рівень вібрацій і шуму навіть на інтенсивних циклах віджиму. Для управління пральною машиною можна скористатися мобільним додатком Mijia-прилад оснащений модулем Wi-Fi.

Вартість Xiaomi Mijia Exclusive Edition в Китаї становить $470.