Технології

Смартфони LG втратять можливість розблокування завантажувача

LG

Ще в середині літа LG заявила про припинення випуску смартфонів — але, як виявилося, зупинкою конвеєра справа не обмежилася. Наступним кроком компанії стало оголошення про прийдешнє закриття фірмового сайту з інструментами для розробників – в тому числі софта для розблокування завантажувача.

Для власників смартфонів LG таке рішення компанії означає неможливість установки неофіційних прошивок в майбутньому. Провести процедуру розблокування завантажувача за допомогою сервісу LG Mobile Developer, користувачі зможуть лише до 31 грудня 2021 року — після зазначеної дати він виявиться недоступний. Представники LG подякували розробникам, які брали участь у створенні різного софта для пристроїв компанії.

Крім того, нововведення фактично поставить хрест на отриманні Root-доступу на багатьох фірмових пристроях, які виявляться заблокованими, якщо їх користувачі не запитували ключі у виробника. Це також ускладнить створення кастомних прошивок для гаджетів, які вже не отримують програмної підтримки від виробника.

“Після завершення обслуговування вся інформація, представлена на веб-сайті LG Mobile Developer, і функція видачі ключа розблокування завантажувача не можуть бути використані. Особиста інформація, зібрана для надання послуг, буде знищена”, – повідомила компанія.