Технології

Apple збирається відвантажити рекордну кількість iPhone

Iphone 13

З’явилася нова інформація щодо виробничих планів Apple. Незважаючи на нинішні складнощі з поставками напівпровідникових компонентів, наступного року американська компанія має намір встановити черговий рекорд.

Раніше стало відомо, що Apple повідомила своїм партнерам про зниження попиту на нові iPhone 13-й під кінець поточного року, оскільки люди не готові довго чекати свої замовлення.

Якщо вірити новій інформації, компанія має намір виправити ситуацію. У звітах йдеться про 30-відсоткове збільшення виробництва смартфонів у першій половині 2022 року.

Читайте також:  Samsung Galaxy A73: дизайн, характеристики та ціна від надійного джерела

Знайомі з ситуацією всередині Apple джерела стверджують, що компанія поставила перед собою амбітну мету відвантажити в першій половині 2022-го 170 мільйонів смартфонів.

Для порівняння, в цьому році за той же період компанія реалізувала 130 мільйонів пристроїв. Apple вже нібито сповістила своїх партнерів про необхідність відповідно збільшити виробництво.

Якщо ж нічого не завадить планам Apple, в наступному році вона може відвантажити рекордні 300 мільйонів пристроїв. На думку аналітиків, допомогти компанії в досягненні цієї мети може випуск недорогого iPhone SE третього покоління. З чуток, він не буде відрізнятися від актуальної моделі, але отримає новий процесор з підтримкою 5g.