Технології

Слух: Apple випустить захищену версію Apple Watch

Apple Watch Series 7

За даними мережевих інформаторів, в наступному році компанія розширить асортимент розумних годин Apple Watch. Крім оновлення “бюджетної” серії SE, американський виробник імовірно випустить і нову модель з захищеним корпусом, орієнтовану на спортсменів і користувачів, які ведуть активний спосіб життя.

Інформацією про майбутні новинки бренду поділився журналіст Bloomberg Марк Гурман. За його словами, оновлена версія Apple Watch se отримає новий дизайн і більш просунуті технічні характеристики.

Читайте також:  Google виправила дратівливий недолік Android Auto

Актуальна модель серії багато в чому схожа з Watch Series 6, але не має таких функцій, як моніторинг рівня кисню в крові, побудова ЕКГ і AoD. Що з цього списку може з’явитися в пристрої, джерело не уточнює.

Що стосується захищених Apple Watch-гаджет, за словами аналітика, буде здатний пережити падіння на тверду поверхню, а подряпини і сліди активної експлуатації на його корпусі і екрані будуть помітні менше, ніж у базової версії.

Ймовірними покупцями захищеної модифікації Apple Watch стануть спортсмени, яким потрібна підвищена стійкість аксесуара до зовнішніх впливів.

Дата анонсу і ціна новинок бренду поки невідомі.