Авто

Деякі власники Chevrolet Corvette відмовилися переходити на електрику

Chevrolet Corvette

Власники середньомоторних Chevrolet Corvette отримали анкету від General Motors з низкою питань про те, що вони думають про електричну силову установку для суперкара, а також різних опціях на зразок підписки, якими вони хотіли б користуватися.

Результати опитування вийшли неоднозначними: деякі згодні з тим, що за електрокарами майбутнє, інші ж категорично не бажають це приймати. При цьому GM досі жодного разу не підтвердив, але і не спростував розробку електричного Корвета.

Читайте також:  Автопілот Tesla знову подорожчає

Як повідомляє видання Muscle Cars & Trucks, реакція власників Chevrolet Corvette нинішнього покоління варіювалася від тих, хто теоретично не проти перейти на електротягу, до тих, хто не сприймає цього ні в якому вигляді.

Тим не менш, той факт, що General Motors задає це питання, означає, що концерн серйозно розглядає можливість створення електричного Corvette в майбутньому.

Та й президент США Джо Байден нещодавно розповів, що глава GM Мері Барра пообіцяла посадити його за кермо електричної версії суперкара. А ось технічні характеристики електричного Корвета поки невідомі, як і терміни його прем’єри і запуску у виробництво.

Читайте також:  Подивіться на коло трасою Формули-1 очима пілота Ferrari

У серпні минулого року Байден вже згадував електричну версію суперкара, ще будучи кандидатом у президенти США від Демократичної партії. В одному з відеороликів, знятих в рамках передвиборної програми, він розповідав про давню любов до американських спортивних автомобілів, зазначивши, що власні джерела в General Motors поділилися з ним інформацією про те, що в розробці знаходиться повністю електричний Chevrolet Corvette. Політик навіть зазначив, що електросуперкар зможе розвивати швидкість понад 320 кілометрів на годину.