Технології

Космічний корабель SpaceX Starship показали зсередини [ВІДЕО]

Starship

У мережі з’явилося відео, що демонструє внутрішню частину прототипу космічного корабля Starship компанії SpaceX. Крім того, ентузіаст створив вкрай реалістичну анімацію, що показує запуск і вихід космолета Ілона Маска на земну орбіту.

У відео можна відзначити величезний розмір ракети. Після установки на прискорювач Super Heavy висота всієї конструкції буде досягати майже 122 метрів. Якщо включити в цю цифру стартовий майданчик, то загальна висота складе 145 метрів.

Читайте також:  Слух: новий Mac Pro отримає застарілий процесор Але це не так вже й погано

Діаметр ракети становить трохи більше 9 метрів, що можна порівняти з шириною середнього міського будинку. Тут цілком достатньо місця не тільки для вантажу, але і для розташування пасажирів на шляху до місяця або Марса.

Офіційна інформація про заповненість цього величезного простору поки не публікувалася, проте раніше в SpaceX заявляли, що туди увійдуть приватні каюти для екіпажу, великі загальні зони, централізоване сховище, притулок від сонячних штормів і оглядова галерея. Додаткова площа буде виділена для захоплення астероїдів на орбіті.

Крім того, аніматор Корі Басс створив реалістичне відео запуску космічного корабля на орбіту Землі. У ньому відображені особливості старту і функціонування систем. Найближчі тести нової ракети заплановані на грудень. Сам же орбітальний запуск орієнтовно проведуть в січні.