Технології

Концепт додатків Google у дизайні Apple

Artboard Copy

Додатки Google для iOS вибиваються із загальної маси, так як пошуковий гігант не завжди слідує гайдлайнам Apple. Дизайнер Паркер Ортолані опублікував своє бачення того, як могли б виглядати додатки Google, якби вони були зроблені за стандартами «яблучної» компанії.

На думку дизайнера, Google Maps надмірно обтяжена плаваючою панеллю пошуку з тінню. Він вирішив замінити її на класичну панель навігації, де є поле пошуку, кнопка облікового запису і ряд фільтрів з більш природними для iOS кнопками.

Читайте також:  OPPO запатентувала розумне кільце Smart Ring

Artboard Copy

Плаваючі кнопки в правому нижній частині екрана він теж вважав за краще оновити. Логотип Google зробив з розмитим фоном і використовував дизайн плаваючих кнопок, який більше нагадує оформлення Apple Maps. Іконки замінені на аналоги від Apple, щоб вони виглядали більш природними на iOS.

Artboard Copy

Дизайнер також запропонував свою версію інтерфейсу інших популярних додатків Google для iOS: Chrome, Gmail,» Документи ” і навіть YouTube. Останнє зазнало найбільш помітні візуальні зміни.

Варто відзначити, що в жовтні Google офіційно оголосила, що має намір повністю переробити дизайн своїх додатків, щоб вони виглядали більш органічно на iOS-пристроях. Не виключено, що нас чекає щось схоже на роботи Паркера Ортолані.