Авто

Hennessey анонсувала шестиколісний електрокар потужністю 2400 к.с.

Project Deep Space hennessey

Американська компанія Hennessey, яка створила один з найпотужніших серійних автомобілів у світі, представила електрокар, який не має аналогів у світі. Передбачається, що він створить абсолютно новий клас транспортних засобів, оскільки він занадто потужний навіть для гіперкарів.

До цих пір Джон Хеннессі зі своєю командою робив автомобілі на двигуні внутрішнього згоряння, так як вважав, що літій-іонні акумулятори дуже важкі. Однак сучасні реалії і тенденції до розвитку електрокарів змусили його переглянути свою думку. Так з’явилася ідея створити Project Deep Space.

Читайте також:  Ретроавтомобіль Renault перетворили на квадрокоптер [ВІДЕО]

Project Deep Space hennessey

Він може стати найшвидшим серійним чотиримісним електромобілем за всю історію. Очікується, що Project Deep Space зможе розганятися до 322 км / год. Для цього буде використана спеціальна шестиколісна електрична установка, в якій колеса будуть тонше, ніж на багатьох гіперкарах, що дасть автомобілю аеродинамічні переваги.

Project Deep Space hennessey

Відмінністю нового концепту буде ромбовидна компоновка кабіни. Водій буде розташовуватися спереду, за ним два пасажирські сидіння, а ззаду ще одне місце, яке директор з дизайну HSV Натан Малінік назвав VVIP-сидінням (для дуже і дуже важливих людей). Воно дозволяє під час поїздки при необхідності відкинутися назад і перетворити його в спальне місце.

Читайте також:  Кросовер BMW X5 випускатимуть у Китаї

Розміри машини дозволяють зручно розміститися компанії з 4 осіб з достатнім простором для ніг і місцем для багажу. Шестиметрової довжини автомобіля для цього цілком достатньо. У електрокара буде всього одна двері, яка забезпечить доступ до всіх трьох рядів сидінь. Основною проблемою буде необхідність установки великої кількості акумуляторних батарей, так як заплановано поставити 400-сильні двигуни на кожне з шести коліс. Таким чином, загальна потужність електрокара складе 2400 кінських сил.

На даний момент концепт нового автомобіля представлений лише в ескізному варіанті. Однак автори проекту розраховують до 2026 року випустити 105 таких електромобілів за ціною 3 мільйони доларів за штуку.