Авто

Рідкісний суперседан Bugatti виставили на продаж

Bugatti EB 112

Німецька компанія Schaltkulisse продає один з трьох випущених прототипів седана Bugatti EB 112. Автомобіль з номером шасі ZA9CC030ERCD39002 був замовлений якимось швейцарським клієнтом марки 27 квітня 1993 року, але через всім відомих фінансових проблем у компанії Bugatti зібрали його тільки в лютому 2000 року, майже сім років по тому.

З тих пір у EB 112 був всього один власник і компанія, яка продає автомобіль, стверджує, що він бездоганно виглядає і знаходиться в повністю справному стані.

Читайте також:  Гібридний наступник Aventador і позашляховий Huracan: Lamborghini розкрила свої плани

Bugatti EB 112

За два з гаком десятка років швейцарець, чиє ім’я не розкривається, встиг проїхати на суперседані всього 4000 кілометрів. Вартість вживаного Bugatti EB 112 компанія готова розкрити тільки в ході особистих переговорів з потенційним покупцем, але можна сказати напевно, що в разі такого рідкісного і неординарного автомобіля мова йде про кілька мільйонів євро.

Bugatti EB 112

Всі три випущених седана формально вважаються прототипами, адже до серійного виробництва справа так і не дійшла. Перший автомобіль був зібраний в італійському ательє Pininfarina, після чого випуск EB 112 повинен був стартувати на фабриці Bugatti в Кампогальяно.

Цим планам так і не судилося збутися – ще два екземпляри суперседана, які почали збирати, були побудовані силами гоночної команди Монако вже після продажу Bugatti концерну Volkswagen.

Читайте також:  Renault відмовилася від виробництва "зарядженого" Sandero, і ось чому

EB 112 оснащений 6,0-літровим двигуном V12 потужністю 450 кінських сил і 5-ступінчастою механічною коробкою передач. Седан довжиною 5070 міліметрів, шириною 1960 міліметрів і висотою 1405 міліметрів розганявся з місця до 100 кілометрів на годину всього за 4,3 секунди.