Технології

Ілон Маск вимагає від співробітників Tesla мінімізувати витрати

Tesla

Як повідомляє CNBC, наприкінці листопада Ілон Маск опублікував службову записку для співробітників Tesla. У ній він підкреслив головні пріоритети компанії. Незважаючи на постійно відкладається випуск електропікапа Cybertruck, мільярдер просить припинити прискорену збірку автомобілів.

У своєму повідомленні Ілон Маск каже, що треба мінімізувати витрати, а також припинити прискорене складання авто, оплату понаднормових і використання тимчасових підрядників заради збільшення квартальних поставок. Він підкреслив, що на ці цілі витрачено вже занадто багато грошей.

Варто відзначити, що в третьому кварталі Tesla вдалося наростити глобальні поставки електромобілів до більш ніж 241 000 одиниць, заробивши 1,6 мільярда доларів — рекордну суму за всю історію компанії. І це незважаючи на те, що в світі як і раніше спостерігається проблема з нестачею мікросхем, яка гальмує виробництво в цій галузі.

Читайте також:  Xiaomi 12 засвітився на прес-рендерах від надійного джерела

Tesla не озвучувала планів на 2021-й, але зазвичай вона збільшує поставки приблизно на 50% щорічно. У 2020-му компанія зуміла поставити на ринок 500 000 автомобілів. Відомо, що за перші три квартали 2021 року вироблено 627 350 автомобілів.

Ілон Маск зазначає, що він хоче налаштувати роботу компанії таким чином, щоб поняття «кінець кварталу» не існувало. Він розраховує створити більш стабільні та ефективні темпи поставок, без хвильових коливань, заощадивши при цьому гроші.