Авто

Tesla відправить у ремонт понад 20 000 кросоверів

Tesla Model Y

Компанія Tesla анонсувала масштабну відкликну кампанію, яка торкнеться 21 559 електричних кросоверів Model Y, зібраних на території Китаю в період з 4 лютого по 30 жовтня 2021 року.

Причиною відкликання фахівці називають проблеми, пов’язані з міцністю передніх і задніх поворотних кулаків, які не відповідають конструктивним вимогам автовиробника. Даний елемент підвіски може зламатися під час експлуатації.

За словами представників компанії, поворотні кулаки можуть не витримати навантажень під час експлуатації, деформуватися і навіть зламатися прямо під час руху електромобілів.

Читайте також:  Подивіться на безпілотний фургон Nuro із зовнішньою подушкою безпеки для пішоходів

Крім того, тяга підвіски може випасти з поворотного кулака під час сильного навантаження. Подібна несправність може істотного вплинути на управління електромобілем, а також спровокувати серйозну аварію.

У сервісні центри відправлять 21 559 Model Y, які зійшли з конвеєра в період з 4 лютого по 30 жовтня 2021 року. Китайське представництво Tesla проведе безкоштовну заміну передніх і задніх кулаків, а також відремонтує будь-які комплектуючі електричних кросоверів, що не відповідають технічному регламенту марки.

На початку листопада Tesla оголошувала відкликання майже 2800 седанів Model 3 і кросоверів Model Y через проблеми в підвісці. Тоді причиною відкликання стала несправна поперечна тяга переднього лівого колеса.

Читайте також:  Renault Austral отримає незвичайні фари

Джерело: China State Administration for Market Regulation