Авто

Toyota GR Yaris перевели на водень

Toyota

Компанія Toyota одна з небагатьох продовжує вірити в перспективи водню, причому не тільки в складі силових установок з паливними осередками, але і в якості палива для двигунів внутрішнього згоряння. Напередодні виробник розсекретив концепт мотовсюдихода ROV, оснащений водневим ДВС, а тепер поставила такий же на хетчбек GR Yaris. Автомобіль приводить в рух» турботройка ” 1.6 зі зміненою паливною системою і баком від седана Mirai, але її характеристики не повідомляються.

Повернутися до ідеї використовувати водень в поршневих двигунах Toyota вирішила три роки тому і навіть випробувала технологію в гонках, оснастивши ДВС з уприскуванням водню хетчбек Corolla Sport. Наступним кроком стала споруда прототипу GR Yaris H₂, причому рівно з таким же агрегатом. Конструктивно це “турботрійка” G16E-GTS об’ємом 1,6 літра від звичайного хетча, з тією лише різницею, що баки і процес заправки тут уніфіковані з седаном Mirai, а паливна система здатна замість бензину «перетравлювати» водень.

Читайте також:  BMW привласнила індекс i3 електричній «трійці»

Поки Toyota не розкриває ні потужність, ні динамічні характеристики машини, хоча показники Corolla Sport в марафонських гонках Super Taikyu не вражають. За добу автомобіль проїхав 358 кіл, або 1634 кілометрів, що в два рази менше результату переможця.

Toyota

Кожні 10 кіл машину потрібно заправляти від спеціальних компресорних станцій, встановлених за пітлейном. В цілому баки наповнювали воднем 35 разів, витративши на дозаправки чотири години. Ще вісім пішло на усунення несправностей і діагностику, тобто на треку «Королла» провела всього 11 годин 54 хвилини.

Двигун видавав лише 80 відсотків потужності бензинового ДВС. До другої гонки на автодромі Autopolis цей показник довели до 90 відсотків, заодно усунувши аномально швидке згоряння водню і збільшивши на 15 відсотків крутний момент.

Читайте також:  Продажі електромобілів встановили новий рекорд

Також інженерам Toyota вдалося знизити час дозаправками на 40 відсотків: з 5-7 хвилин до трьох. Але щоб на рівних їхати з іншими учасниками чемпіонату, цього виявилося замало, тому машину полегшили на 40 кілограмів. Інженери переглянули підвіску, кузов, а необхідну для збору даних апаратуру зробили компактніше.

Технологія ще сира, зізнаються в Toyota, але вона може зробити перехід до вуглець-нейтральної економіки більш безболісним. Водневий двигун зберігає всі ознаки класичних ДВС, зокрема звук і вібрації, але викидає при цьому на 90 відсотків менше вуглекислого газу.

Немає необхідності розробляти все “з нуля”, як у випадку з електромобілями, тому такий варіант ще й дешевше для виробника. З чуток, водневий двигун з’явиться на гібриді Prius в середині це десятиліття, так що у «Тойоти» ще є час довести все до розуму.