Авто

Серійний кросовер BMW XM збереже зовнішність концепту

BMW XM

BMW XM є важливою для марки моделлю, оскільки вона стане не тільки першим гібридом М-підрозділу, а й першим самостійним автомобілем спортивного суббренду після M1 родом з 1970-х років, а також найпотужнішим позашляховиком BMW.

Збірка серійної версії повинна початися в США вже в наступному році-так баварці відзначать 50-річний ювілей M1 і самого підрозділу BMW M. а найцікавіше, що вона буде виглядати точно так же, як концепт. Майже.

Читайте також:  Новий трирядний кросвен Kia можуть почати збирати на ЗАЗі

Як повідомляє видання Automotive News Europe з посиланням на власні джерела в BMW, серійна версія гібридного кросовера ХМ збереже більше 90 відсотків дизайну концепту. Перш за все, звичайно, мова йде про незвичайну для марки двоповерховій оптиці з вузькими «бровами» ходових вогнів і основними фарами під тонованим склом в незграбних нішах.

І, зрозуміло, гігантських “ніздрях” радіаторної решітки. Глава M-підрозділу Франциск ван Меель зазначив, що електропозашляховик орієнтований на нонконформістів і екстравертів — особливо тих, хто раніше не володів BMW. Основним ринком для ХМ стануть США, але кросовер буде продаватися по всьому світу.

Читайте також:  Найдоступнішу модель Maserati відправлять у відставку

Виробництво гібридного кросовера почнеться в кінці наступного року на заводі в місті Спартанбург штату Південна Кароліна. Гібридна силова установка на ХМ є свого роду компромісом, оскільки це необхідно для того, щоб вписати бензиновий мотор V8 в перспективні норми викидів.

Разом з електродвигуном вона видає 750 кінських сил і 1000 Нм крутного моменту, що на 115 сил більше, ніж розвиває V8 на суперседані BMW M5 CS. Запас ходу на електротязі становить 80 кілометрів, а інших подробиць про» техніку ” BMW поки не розкриває.