Статті

В Україні відкрився перший в Східній Європі центр квантової медицини

Медицина

Інноваційна діагностика, що проводиться за допомогою квантових та нанотехнологій, використовується в Кореї, Китаї та Японії вже певний час. Причина активного поширення на сході проста. Квантова діагностика дає можливість швидкого і повноцінного обстеження, яке при високій щільності населення просто незамінне. В Україні з’явилася можливість провести повну діагностику 52 органів (повна діагностика организму) за кілька хвилин порівняно недавно, 

Ознайомитися з нею можна на сайті клініки квантової медицини Medeus. Це перший в Східній Європі центр квантової медицини.

Що використовується в роботі

Випромінювання, яке використовується в біодинамічній терапії (вона поєднує інтерференційні ефекти з градієнтами поля), дозволяє знищувати будь-які бактерії, віруси і грибки. Воно ж дозволяє знищувати гельмінтів, роблячи будь-які патогенні організми нежиттєздатними в людському організмі.

В Україні лікуванням за допомогою квантових методів займається тільки центр Медеус, детальна інформація представлена на сайті медичного центру medeus.com.ua.

Простіше кажучи, за допомогою використання технології магнітного поля можна повертати організм в здоровий стан. Метод направлений на органи і системи організму, повертаючи їм правильний потенціал, а в процесі нормалізує функції оточучих тканин. Таким чином можна ефективно лікувати хронічні захворювання і досить швидко виліковувати гострі.

А ще можна:

  • зменшувати пухлини;
  • видаляти спайки;
  • відновлювати нервові волокна;
  • омолоджувати тіло;
  • проводити детоксикацію організму.

Регенерація, якщо її проводити за допомогою можливостей квантової медицини, буде проходити досить швидко. Бонусом поліпшується обмін корисних речовин і зростає ефективність метаболізму. Використання інтенсивного іпульсного магнітного поля дасть можливість навіть для прискорення відновлення розірваних зв’язок і зрощування кісток. Біль пропадає протягом перших двох сеансів. За допомогою квантової медицини відновлюється і імунітет, з методами можна ознайомитися тут https://medeus.com.ua/services/vosstanovlenie-immunnoy-sistemy.

Квантова медицина замінює стандартну

Прилад для діагностики, зроблений в Німеччині, використовує одні з кращих сучасних технологій. У роботі використовуються напівпровідникові і фотонні датчики з різною чутливістю. Простіше кажучи, при знятті відбитка можна побачити всі патології, що знаходяться на фізичному рівні (квантовий рівень дозволяє ще глибше вникнути в проблему). Це означає, що результати квантового обстеження, на яке можна записатися тут https://medeus.com.ua/uk/services/diahnostyka-vsoho-orhanizmu, будуть більш конкретними, ніж результати стандартного.

Медицина майбутнього стає доступною вже сьогодні. Клініка квантової медицини Medeus запрошує всіх пройти лікувння та реабілітацію, омолодження, усунення специфічних проблем здоров’я: відновлення після травм, лікування алергій, терапія нервової системи квантовими технологіями.

Записатися на квантову діагностику можно на сайті medeus.com.ua, а також за номерами:

(044) 333 77 88

(097) 333 77 80

(093) 333 77 80

*На правах реклами